• Biechów 46, 28-133 Pacanów
  • tel. 574 049 307
  • eyesecmail@gmail.com
F.A.Q: Frequently Asked Questions
Jesteś tu: Home \ F.A.Q
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Na tej stronie postaramy się odpowiedziać na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Postaramy się wyjaśnić po co i dla czego wazne jest posiadania systemów zabezpieczenia mienia w nieruchomościach będacych naszą wlasnością
Najważniejsze Pytania

Sam koszt montażu systemu zabezpieczenia techniczego, jest to zaledwie ułamek ceny jaką musimy zapłacić za montaż. Głównym składnikiem ceny końcowej jest sprzęt - elektronika. Oczywistym jest, że im montowany system jest lepsej jakości, posiada lepsze parametry tym cena wzrasta adekwatnie do proponowanej jakości.

Doboru sprzętu dokonujemy zazwyczaj po przeprowadzeniu wizji lokalnej u klienta, w trakcie której po uwzglednieniu charakteryetyki chronionego obiektu, oraz zasobności portfela proponujemy najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Zwykłe dyski komputerowe przeznaczone są do pracy przez kilka godzin w ciągu dnia i nie nadają sie do zapisywania nagrań z monitoringu. Do tego celu służą dyski typu SURVIVALENCE które umozliwiają oczyt i zapis 24 godziny na dobę. Ich cena jest trochę wyższa jadnak wybierając ten rodzaj dysku mamy pewnośc bezawaryjnej pracy systemu monitoringu.

Nasza firma oferuje systemy monitoringu tylko w wersji z okablowaniem. Monitoring bezprzewodowy nie charakteryzuje sie stabilnością działania, i nie gwarantuje stabilnych parametrów pracy w całym okresie użytkowania. Korzystając z rozwiązania Wi-Fi możemy narazić się na utratę sygnału i brak rejestracji zdarzen w kluczowym momencie.

Pozostałe Pytania

Zawsze przed montażem dokonujemy wizji lokalnej, żeby ocenić jakie rozwiązanie bedzie najodpowiedniejsze dla zapewnienia ochrony obiektu. Wizja lokalna pozwala tez rozeznać się w rozmieszczeniu budynków oraz tym w jaki sposób konieczne będzie prowadzenie okablowania do poszczególnych kamer, a nawet o optymalnej ich lokalizacji.

Systemy monitoringu m-ki HIKVISION charakteryzują prawie zerową awaryjnoscią, są odporne na zmiany temperatur oraz niekorzystne czynniki atmosferyczne. Profesjonalnie wykonany sytem monitoringu pozwala pracować bezawaryjnie nawet kilkanaście lat.

Sa to czołowi dostawcy rozwiązań w swojej dziedzinie na rynku polskim. Korzystając z doświadczenia i współpracy z innymi producentami własnie te marki oferują sprzęt o najmniejszym współczynniku awaryjności.

"Cudowne" zestawy z Aleegro za kilkaset złotych oczywiście spełniają swoje założenia czyli rejestrują obraz. Jednak jakość tego obrazu i odpornośc takiego systemu na awarje to już inna kwestia. Co prawda takie systemy posiadają gwarancję zazwyczaj 24 miesięczną jednak jak pokazuje doświadczenie po tym okresie bardzo szybko ulegają uszkodzeniu. Często zdarza sie, że po mroźnej zimie część kamer przestaje działać. Ale przypadki awarii można mnożyć...